Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wielkanoc dla Samotnych - ruszają zapisy na paczki

W tym roku Wolontariusze Fundacji Wolne Miejsce przy wsparciu Miasta Kołobrzeg, Szkoły Podstawowej nr 7 i Baru Bajewo przygotują 350 paczek, które trafią do starszych, samotnych oraz w trudnej sytuacji życiowej mieszkańców Kołobrzegu. Zapisy rozpoczną się w dniu 30 marca o godzinie 8:00 i potrwają do wyczerpania wolnych miejsc, których liczba jest ograniczona, gdyż na 350 paczek składają się również zgłoszenia podopiecznych MOPS, czy lokalnych stowarzyszeń. Zapisy będzie można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 782 168 237 lub mailowo: kamilbarwinek@o2.pl. Wielkanocne paczki zostaną dostarczone przez Wolontariuszy w Wielką Sobotę (8 kwietnia) w godzinach 11:00 - 14:00.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama