Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Paramedic nauczy cię jak udzielać pierwszej pomocy!

Jak fachowo udzielić pierwszej pomocy, wie zdecydowanie zbyt mało z nas. A przecież każdego dnia możemy stać się świadkiem wypadku czy innego zdarzenia, podczas którego ktoś może nas potrzebować. Warto skorzystać ze szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy. W niedzielę podczas zdarzenia o którym pisaliśmy nikt z gapiów nie przystąpił do udzielenie pierwszej pomocy, zrobili to dopiero policjanci, którzy jako pierwsi dojechali na miejsce. Ile minut uciekło? Około 8. To bardzo dużo. Stowarzyszenie Grupa Ratownicza " Paramedic" zaprasza wszystkich mieszkańców na darmowe szkolenie z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy. Warto wybrać się na takie szkolenie i zobaczyć, że to naprawdę proste.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama