Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

28 maja 2023    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2023    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wspólne działania służb na drodze S6. Kontrolowano stan techniczny pojazdów

23 marca odbyły się na drodze S6 działania powiatowe Truck&Bus przy współpracy z Inspekcją Transportu Drogowego, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska i Służby Celno -  Skarbowej. Działania ukierunkowane na nieprawidłowości w transporcie drogowym oraz  kontroli stanu technicznego pojazdów. Działania prowadzone były na drodze S6 na MOP Jarkowo. Podczas całodziennej pracy służb skontrolowano 33 samochody osobowe i 16 ciężarowych. Ujawniono 2 wykroczenia nieodpowiednio zabezpieczonego ładunku, 10 przekroczeń prędkości, w przypadku 4 pojazdów ich stan techniczny nie pozwalał na dalszą jazdę. Łącznie nałożono 20 mandatów, pouczono 8 kierujących, sporządzono 1 wniosek do sądu oraz zatrzymano 3 dowody rejestracyjne.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama