Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zdewastowany i rozebrany na części rower miejski

Jeden z mieszkańców znalazł zdewastowany rower miejski w parku za hotelem Arka. Rower leżał porzucony i rozebrany na części w krzakach. O znalezisku poinformował kołobrzeski serwis firmy Nextbike.  Rowery miejskie są często używane przez mieszkańców i turystów jako wygodny środek transportu, szczególnie w miastach o dużym natężeniu ruchu. Zazwyczaj są one zaparkowane w wyznaczonych miejscach na terenie miasta, dzięki czemu są ogólnodostępne. Jednak to czyni je podatnymi na kradzieże i wandalizm. Przypominamy regulamin mówi o tym, że jeśli roweru nie można wpiąć w bazę należy go przyczepić używając do tego zabezpieczenia rowerowego znajdującego się na wyposażeniu. Jak udało nam się ustalić, większość wandali udaje się namierzyć, a kary za zdewastowanie sprzętu sięgają nawet 2,5 tysiąca złotych.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama