Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wielki sukces Waldemara Spychalskiego! Złowił piękną dużą troć

Waldemar Spychalski - to nazwisko zaczyna być bardzo znane w wędkarskich, spinningowych kręgach w Polsce! Po raz kolejny odniósł ogromny sukces w ogólnopolskich zawodach wędkarskich. Tym razem Kol. Waldemar - członek Koła PZW Drzonowo, zwyciężył w prestiżowych zawodach Reska Troć - Memoriale Karola Zacharczyka. Zwycięstwo w dwudniowej rywalizacji dało mu złowienie przepięknej tzw. "srebrnej" troci wędrownej o długości 85 cm! Ryba odzyskała wolność, a jedną z nagród dla Kol. Waldemara była piękna statuetka-replika ryby podobnej wielkości.

W zawodach tych udział wzięło ponad 160 wędkarzy z całej Polski. Warto przypomnieć, że Kol. Waldemar Spychalski odnosił podobnej rangi sukcesy także w poprzednich latach jak np w ogólnopolskich zawodach Trophy Szczecinek czy Moran Cup Jeziora Powidz. Nie wspominamy już jego sukcesów w zawodach Koła PZW Drzonowo.

pzw.pl

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama