Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów, udało się je odzyskać

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu prowadzili postępowania w sprawie kradzieży rowerów z terenu miasta. Po wnikliwej analizie materiałów poszczególnych postępowań, funkcjonariusze wytypowali prawdopodobnego sprawcę tych przestępstw. 39-letni mieszkaniec Zieleniewa został zatrzymany, a w należących do niego pomieszczeniach ujawniono dwa skradzione jednoślady o łącznej wartości prawie 4 tysięcy złotych. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli także substancje zabronione – środki odurzające w postaci marihuany.
Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie 39-latkowi zarzutów kradzieży dwóch rowerów oraz posiadania substancji zabronionych. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

info KPP Kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama