Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Remontu Spacerowej nie będzie, w zamian wyremontowana zostanie latarnia

W budżecie na 2023 rok zaplanowano remont ulicy Spacerowej. Miasto na remont ulicy Spacerowej przeznaczyło  9 milionów 400 tysięcy złotych, dodatkowo udało się uzyskać dofinansowanie z Urzędu Marszałka w kwocie 1,8 mln zł.  W tej kwocie udało się uzyskać 5 mln dofinansowanie z Polskiego Ładu. Na ten remont ogłaszano aż dwa przetargi. Oba zakończyły się niewyłonieniem wykonawców ze względu na koszty jakie zaproponowano. Sporym zaskoczeniem była jedna z kwot zaoferowana przez jednego z wykonawców na bagatela 16 milionów. Dlatego też magistrat podjął decyzję o przesunięciu tej inwestycji w czasie. Żeby środki otrzymane od z programu Polski Ład nie przepadły w związku z odłożeniem inwestycji na później, magistrat postanowił przekazać te środki na remont kołobrzeskiej Latarni Morskiej. Koszt prac konserwacyjnych na latarni obliczono na około 4,5 miliona złotych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama