Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Od początku roku już 13 osób poszukiwanych listami gończymi trafiło do więzienia

Policjanci codziennie odbierają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których wszczynają poszukiwania za osobami, które złamały prawo. Wówczas funkcjonariusze ustalają miejsce ich przebywania i doprowadzają do ich zatrzymania. Zdarza się, że przestępcy przez długi czas ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości, aby uniknąć kary i pozostać jak najdłużej na wolności.
Od początku tego roku, a więc w okresie 3 miesięcy, kołobrzescy policjanci zatrzymali już 13 osób poszukiwanych, za którymi wydane były listy gończe. To zasługa m.in. policjantów pionu kryminalnego, funkcjonariuszy ogniwa patrolowo-interwencyjnego oraz policjantów z posterunków policji.

Wśród zatrzymanych był 31-latek, za którym sąd wydał list gończy w związku z rozbojem. Mężczyzna trafił do więzienia, gdzie spędzi najbliższe 4 lata.

info KPP Kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama