Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pola Nadziei: zbiórka zakończona. Zobacz ile udało się zebrać

Pogoda dziś sprzyjała. Od godziny 9 rano można było spotkać wolontariuszy z żółtymi puszkami i żonkilami. Po godzinie 16 w hospicjum rozpoczęło się liczenie zebranych środków. Jak dowiedzieliśmy się od Aliny Hajdamowicz koordynatora zbiórki, w tym roku zebrano 18.415,99 zł, w roku 2022 - 13.218,30 zl  Dziękujemy Wolontariuszom za Ich ciężką pracę, Darczyńcom za wsparcie oraz Pracownikom Santander Bank Polska w Kołobrzegu - napisała pani Alina.

Pola Nadziei - akcja propagująca ideę hospicyjną i zwracającą uwagę na konieczność istnienia i działania takich miejsc.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama