Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zapada się ścieżka przy ul. Fredry

Wiosenny objazd ścieżkami rowerowymi w mieście pokazuje, że w niektórych miejscach zima dała się we znaki. Odcinek ścieżki rowerowej przy ul. Fredry jest tego przykładem. Chodzi o to, że na odcinku kilkuset metrów, ścieżka rowerowa zapadła się przy krawężniku. W konsekwencji, można tam bezpiecznie poruszać się tylko w jednym kierunku. Mamy nadzieję, że ścieżka w tym miejscu zostanie naprawiona do wakacji, bo to bardzo ruchliwy kierunek...

Od redakcji:
Napisaliśmy, że sprawę przekazaliśmy do magistratu. Dziś rano okazało się, że ten odcinek ścieżki należy do Zarządu Dróg Powiatowych. W związku z tym, sprawę przekazaliśmy powiatowi. Jak poinformowała nas Marlena Wachowska, rzecznik starosty, odcinek ścieżki odsłonili i oczyścili niedawno pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych. Obecnie jest on przygotowywany do remontu przed wakacjami.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama