Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjanci oraz strażacy pomagali przy odbudowie lasu

Kołobrzescy policjanci wraz z kolegami z innych służb mundurowych wysiewali żołędzie w gminie Rymań. Dzięki tej inicjatywie na terenie Nadleśnictwa Gościno powstanie piękny dębowy las.
W związku z potrzebą zalesiania terenu, szczególnie w miejscach gdzie doszło do uszkodzenia dorosłych drzew, konieczna jest pomoc człowieka. Biorąc to pod uwagę policjanci z Kołobrzegu chętnie wsparli leśników z Nadleśnictwa Gościno i przyłączyli się do akcji założenia uprawy leśnej. Niezawodne okazały się także inne kołobrzeskie służby - strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu, którzy równie chętnie wzięli udział w inicjatywie. Dzięki współpracy i zaangażowaniu na obszarze 40 arów metodą grupową zasiano 25 kg żołędzi dębu bezszypułkowego Obszar ten porastały wcześniej świerki, a akcja miła na celu odbudowę lasu gatunkiem długowiecznym.

Do akcji włączyli się również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gościnie oraz Straż Miejska z Karlina.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama