Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Drzewo padło do kanału, Wody Polskie nie chcą go usunąć

Sześć dni temu (przeczytaj), informowaliśmy o drzewie, które w wyniku wiatru i uszkodzenia pękło i padło do Kanału Drzewnego. Czytelnicy pytali nas dlaczego nikt nie usuwa pękniętego drzewa. Zazwyczaj trwa to dość szybko. Sprawdziliśmy to i okazuje się, że nie jest to w tym przypadku takie proste. Zapytaliśmy o to rzecznika prezydenta Michała Kujaczyńskiego, który poinformował nas, że miasto chciało to drzewo usunąć, ale nie może. Starostwo przekazało miastu informację, iż drzewo nie znajduje się w miejskiej jurysdykcji tylko Wód Polskich. W związku z tym miasto nie ma możliwości tego usunięcia. A Wody Polskie odpowiadają miastu, że to nie ich drzewo i nie ich sprawa. Zostaje więc pytanie czy drzewo zostanie już w tym miejscu jak łacha?

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama