Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kanał Drzewny to już tylko niewielka struga - czyj to sukces?

Brak prowadzenia niezbędnych prac, kilkuletnie zaniedbania w zakresie udrożnienia kanału, wreszcie, upieranie się przy naturalnym powstaniu wyspy na Parsęcie, która uniemożliwia wpływanie wody z rzeki do kanału. Pisaliśmy o tym wielokrotnie, ale teraz widać efekty dużo wcześniej, niż do tej pory. Już w maju w Kanale Drzewnym na odcinku południowo wschodnim brakuje wody. Po dnie kanału można chodzić suchą stopą. Odpowiedzialne za to Wody Polskie nic w tej sprawie nie robią, a przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo. Spółka mogłaby się pochwalić, że coś takiego zamierza, ale tez o tym jest cisza. Czy po tysiącu lat Kanał Drzewny przejdzie do historii?

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama