Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

V Ogólnopolski Turniej Tańca "Kołobrzeski Konkret Taneczny"

Po raz piąty w Kołobrzegu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca „Kołobrzeski Konkret Taneczny” o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Organizatorami tego cyklicznego wydarzenia są Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor, Szkoła Tańca VSDS oraz Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu. Wydarzenie wspierane było przez wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu.

Na deskach Regionalnego Centrum Kultury zaprezentowało się blisko pół tysiąca tancerzy z następujących miejscowości: Golczewo, Kamień Pomorski, Szczecin, Bydgoszcz, Piła, Gdynia, Tarnowo Podgórne, Opalenica, Koszalin, Rumia, Deszczno, Zielona Góra, Gdańsk, Rymań, Siemyśl, Kołobrzeg, Barlinek, Darłowo, Stargard, Słupsk, Oborniki, Wałcz, Poznań.

Tancerzy w kategoriach solo, duety, mini formacje oraz formacje w stylach hip hop, house, waacking, taniec współczesny, jazz oceniało jury w składzie Agnieszka Fuli Fułek (Gliwice), Kalina Dwornik (Poznań), Aleksandra Kasprzyk (Gdańsk) oraz Łukasz Łuksi Kukulski (Zielona Góra). Event poprowadziła Ewa Ewulin Iwon (Warszawa), a o muzykę zadbał pochodzący z Kołobrzegu dj i producent muzyczny Tomasz Hensiv Mazur. Autorem zdjęć z tego wydarzenia jest Gniewko Głogowski

Celem turnieju jest popularyzacja amatorskich zespołów tanecznych z całej Polski, promowanie dziecięcej i młodzieżowej twórczości tanecznej oraz rozwijanie talentów estradowych. Kołobrzeski Konkret to wspaniała okazja do wymiany pomysłów oraz doświadczeń w zakresie pracy z zespołami, konfrontacji umiejętności tanecznych, a także promowania tańca jako formy aktywności sportowej.

 

PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KOŁOBRZEG DLA NAJLEPSZEJ FORMACJI TURNIEJU HAPPY FEET SZCZECIN

KONKRETNY TANCERZ:

Jakub Violet Karpiński Kołobrzeg
Lena Onuigbo Szczecin
Agata Otworowska Szczecin
Piotr Sarat Szczecin
Apolonia Chabowska Gdynia
Michalina Kwiatkowska Szczecin

KONKRETNY CHOREOGRAF:

Matylda Była Bylicka Szczecin
Magdalena Graca Szczecin

foto KKT - Gniewko Głogowski

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama