Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Skakali z falochronu - głupota ludzka nie zna granic...

Uczestnicy wycieczki szkolnej spędzali niedzielę na plaży niedaleko molo. Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się opiekunka grupy młodzieży, która nie zareagowała gdy kilka osób z jej grupy biegało po falochronie oraz skakali z niego do morza. Jak widać, ani wypadki do których co roku dochodzi nad morzem, ani znaki nie są żadną przeszkodą. Pływanie przy falochronie może skończyć się tragicznie, szczególnie, kiedy są fale i rozbijają się o nie tworzy się wir, który wymywa piach przy samym falochronie. To oznacza, że jest tam nagły uskok, głęboki rów i błyskawicznie traci się grunt pod nogami. 

Jak poinformowali nas świadkowie, wezwano policję, sprawdzimy jak sprawa się zakończyła.

Warto pamiętać, że wchodzenie na falochrony jest bardzo niebezpieczne. Nie tylko dlatego, że są śliskie i ostre - w ich okolicy może być o wiele głębiej niż w tym samym miejscu kilka metrów dalej.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama