Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wakacyjna korekta rozkłady pociągów - zobacz rozkład

11 czerwca 2023 roku zmienia się rozkład jazdy pociągów, jak zwykle w okresie wakacyjnym pojawią się nowe połączenia kolejowe, jednak wszystkie połączenia wakacyjne rozpoczną kursowanie od 24 czerwca 2023 r.  W rozkładzie jazdy dla stacji Kołobrzeg pojawią się dodatkowe pociągi do Krakowa, Lublina, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Bielska Białej, Katowic, Częstochowy.

Tradycyjnie rozpocznie kursowanie drugie pendolino do Krakowa, oraz pociąg EIC „Posejdon” do Warszawy. Z Kołobrzegu będzie można dojechać bezpośrednio do czeskiego miasta Bohumin, od którego w Katowicach zostaną odłączone wagony do Bielska – Białej.

W soboty i niedziele Polregio uruchomi dodatkowe szybkie połączenie do Poznania.
Wszystkie szczegóły zostały ujęte w załączonych plakatach stacyjnych.
Rozkład jazdy wakacyjny będzie obowiązywał do 2 września 2023 r.

Ziemowit Czerski

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama