Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Lodówka społeczna, ale często pusta...

W Kołobrzegu dużo mówiło się o potrzebie powstania tak zwanej "lodówki społecznej". O zrealizowaniu tej inicjatywy przy wsparciu starosty Tomasza Tamborskiego, pisaliśmy na naszym portalu (przeczytaj). Od tego czasu upływa miesiąc i jak się okazuje, lodówka często stoi pusta. Informacja, że jest to obszar monitorowany, jest chyba tylko po to, żeby ktoś nie buchnął... samej lodówki.

Jak mówi Marlena Wachowska, rzecznik prasowy starosty, idea lodówki nie polega na tym, żeby powiat kupował jedzenie i wstawiał je do lodówki, a ludzie sobie brali, ale na tym, żeby dzielić się jedzeniem, którego mieszkańcom zbywa, lub posiłkami, które nam zostają, a są zdatne do spożycia. Projekt jest w fazie początkowej, dlatego przypominamy mieszkańcom, żeby nie wyrzucać jedzenia, ale umieszczać się w "lodówce społecznej".

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama