Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tulipan skazany na potrójne dożywocie

Sąd Okręgowy w Koszalinie ogłosił dziś wyrok w słynnej na całą Polskę sprawie seryjnego zabójcy z Kołobrzegu, Mariusza G. Wyrok jest nieprawomocny.

Sąd uznał Mariusza G., mającego łącznie 19 zarzutów, za winnego zabójstwa trzech kobiet z Kołobrzegu: Iwony K., Anety D. oraz Bogusławy R. Sąd uznał, że oskarżony działał z motywacji zasługującej na szczególne potępienie. Za każde zabójstwo, Mariusz G., który nie był obecny na rozprawie, został skazany na dożywocie. O przedterminowe zwolnienie będzie mógł się ubiegać po odbyciu kary 35 lat więzienia.

Sąd orzekł także w sprawie innych osób, które zasiadły na ławie oskarżonych w tej sprawie, a które uznano za pomagające głównemu oskarżonemu. Sebastian T. otrzymał karę 4 lat więzienia, Dorota Ł., 3 lata, Karolina S. 2 lata i 4 miesiące, a Łucja S. 1,5 roku.

Sprawa kołobrzeskiego Tulipana oburzyła opinię publiczną. Mariusz G. wykorzystywał swój urok i zyskiwał zaufanie kobiet, których majątek po ich śmierci, był wykorzystywany przez skazanego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama