Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miasto zwiększa bezpieczeństwo na placach zabaw

Akty wandalizmu, dzikie wygłupy czy picie alkoholu - to najczęściej zgłaszane problemy na kołobrzeskich placach zabaw. Teraz ma być bezpieczniej. Jak informuje Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, miasto pozyskało środki z programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej" im. Władysława Stasiaka.

"Projekt "Bezpieczny maluch na placu zabaw w Kołobrzegu" przewiduje rozbudowę systemu monitoringu miejskiego na trzech placach zabaw: przy ul. Dubois, ul. Makuszyńskiego i ul. Drzymały. Dzięki dofinansowaniu w wysokości 100 000 zł, Miasto zapewni dodatkowe kamery, które będą kolejnym krokiem w tworzeniu bezpieczniejszego środowiska dla najmłodszych mieszkańców Kołobrzegu. Zgodnie z założeniami programu, inwestycja zostanie zrealizowana jeszcze w tym roku. Dodajmy, że kamery monitoringu miejskiego są już obecne na Placu Trzech Pokoleń oraz placu zabaw w dzielnicy Ogrody. Celem programu "Razem bezpieczniej" jest przede wszystkim zwiększanie poczucia bezpieczeństwa społeczności lokalnej. Kamery na placach zabaw to dodatkowe narzędzie, które pomoże chronić naszych najmłodszych mieszkańców, a także pozwoli zminimalizować akty wandalizmu" - pisze rzecznik.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama