Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nagrody prezydenta za wyniki w nauce [foto]

Dziś w Regionalnym Centrum Kultury uczniowie szkół podstawowych otrzymali nagrody prezydenta miasta za wyniki w nauce. Nagrodzonych zostało 28 osób, z czego 4 otrzymały nagrodę I stopnia, a 24 nagrodę II stopnia. Dyplomy i gratulacje wszystkim nagrodzonym wręczali: prezydent miasta Anna Mieczkowska, przewodniczący Rady Miasta Bogdan Błaszczyk wraz z wiceprzewodniczącym Dariuszem Zawadzkim oraz przewodnicząca komisji edukacji, kultury i spraw społecznych Małgorzata Grotto.

Uroczystość uświetnił występ przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 - zespół taneczny VSDS oraz grupa wokalno-teatralna Volta.

Nagroda I stopnia to 1000 zł natomiast nagroda II stopnia to 700 zł.

 

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama