Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zarząd Powiatu z absolutorium

W środę  w Centrum Kształcenia Zawodowego przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu odbyła się XLVII Sesja Rady Powiatu w Kołobrzegu.

Sesja rozpoczęła się od wręczenia przez przedstawiciela Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz prezesa Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej w Szczecinie, podziękowań dla osób zaangażowanych przy organizacji Wojewódzkich Uroczystości Dni Olimpijczyka w Kołobrzegu. Następnie radni rozpatrzyli raport o stanie powiatu. Konsekwencją przyjęcia raportu było głosowanie, w którym 14 głosami za, przy 5 wstrzymujących się, podjęto uchwałę w sprawie udzielenia wotum zaufania dla Zarządu Powiatu w Kołobrzegu. W kolejnym punkcie sesji starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu za 2022 rok. Głosowanie nad uchwałą absolutoryjną poprzedziło przyjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2022 rok. Pozytywną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej na temat zeszłorocznej realizacji budżetu odczytał Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Artur Wasiewski. Kolejno swoje stanowiska przedstawiły komisje oraz kluby radnych.

Za podjęciem uchwały absolutoryjnej dla Zarządu Powiatu w Kołobrzegu było 13 radnych, 5 wstrzymało się od głosu, 1 radny głosu nie oddał.

Zarząd Powiatu w Kołobrzegu otrzymał absolutorium za rok 2022.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama