Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znamy nazwiska z PO do parlamentu z poparciem partyjnych dołów

W politycznych kuluarach do niedawna mówiło się, że kandydatem kołobrzeskiej PO do parlamentu ma być m.in. Anna Bańkowska (przeczytaj). 28 czerwca pytaliśmy o to Annę Bańkowską i odpowiedziała tak: - Prawdą jest, że została złożona moja i Marka Hoka rekomendacja przez przewodniczącego regionu, natomiast co do pozycji na liście to jeszcze nic nie jest ustalone.

W Platformie Obywatelskiej dyskusje trwały już od pewnego czasu. Ponieważ partyjne doły zebrane w kołach mają wpływ na kandydatury, które mogą rekomendować, takie zebrania odbyły się w trzech z czterech kół w Kołobrzegu. Z naszych informacji wynika, że rekomendację otrzymały tam następujące osoby: do sejmu Marek Hok i Zuzanna Hazubska, a do senatu Janusz Gromek. To pierwszy etap partyjnej procedury.

O komentarz poprosiliśmy Annę Bańkowską, szefową kołobrzeskich struktur PO. Napisała nam tak: "W poniedziałek jest posiedzenie zarządu oraz rady powiatu. Wówczas będziemy mogli podać oficjalną informację".

Fot. archiwum

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama