Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest przetarg na ścieżkę do Grzybowa, ma być gotowa do lutego

Zarząd Dróg Powiatowych w Kołobrzegu ogłosił długo oczekiwany przetarg na zadanie związane z rozbudową drogi powiatowej ul. Grzybowskiej w Kołobrzegu w zakresie budowy drogi rowerowej. Miejsce to jest bardzo niebezpieczne, ze wzmożonym ruchem pojazdów. Ścieżka rowerowa będzie panaceum na wiele problemów, zwłaszcza, że wzdłuż tej drogi powiat zrealizował już ścieżkę, ale brakuje połączenia z Radzikowem.

Powiat kołobrzeski otrzymał dofinansowanie tej inwestycji w wysokości 50 procent. Środki pochodzą z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Długość odcinka drogi objętego inwestycją wynosi 1,1 km. Zakres prac polegać będzie na: rozbudowie chodnika o drogę rowerową, budowę ciągu pieszo-rowerowego, przebudowę zjazdów oraz przebudowę i budowę oświetlenia. Wartość wykonania zadania wyniesie ok. 2,5 mln zł. Inwestycja ma być gotowa do lutego 2024 roku.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama