Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W urzędzie trwa przebudowa

Urząd Miasta, dzięki trwającej przebudowie dużej sali konferencyjnej, zyska aż 6 nowych pomieszczeń, w tym jedno duże biuro, z przeznaczeniem dla pracowników. Jak mówi Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, dzięki temu powiększą się możliwości lokalowe urzędu, który po prostu się dusi. To nie pierwsze tego rodzaju zmiany w dawnym budynku gimnazjum z połowy XIX wieku, choć akurat sala konferencyjna powstała w okresie PRL. Radni będą obradować w Sali Koncertowej ratusza już od września. Tam też będą się odbywać oficjalne spotkania i debaty. Miasto do dyspozycji ma też "Adebar".

W następnym etapie, powstać ma Biuro Obsługi Mieszkańców w dawnej recepcji Urzędu Pracy. Będzie ono przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. W budżecie, na zmiany w magistracie zabezpieczono 150 tys. zł.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama