Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miasto liczy na 30 milionów na remont ulicy Kresowej w Podczelu

To będzie jedna z najdroższych inwestycji drogowych o charakterze osiedlowym. Mowa o koniecznym remoncie ulicy Kresowej w Podczelu. Dziś, miasto złożyło wniosek na doinwestowanie tego projektu kwotą 30 mln zł w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych. Remont ulicy Kresowej zakończył się w 2006 roku. Bardzo szybko okazało się, że ekipa ówczesnego prezydenta Henryka Bieńkowskiego nie miała szczęścia i ulica zaczęła się zapadać. Sprawa trafiła do sądu, ale następca Bieńkowskiego - Janusz Gromek, wycofał ją. Teraz, miasto musi ulicę wyremontować, bo przejazd pomiędzy mostami po prostu osiada.

Magistrat złożył także wniosek o dofinansowanie przebudowy ulicy Komandorskiej na kwotę 2 mln zł, a także przebudowę Stadionu im. Sebastiana Karpiniuka na kwotę 8 mln zł.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama