Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pomysły turystów na uatrakcyjnienie pobytu: nie uwierzycie...

Na pytanie tytułowe jest odpowiedź: wpada na genialne pomysły. Około godziny dwunastej czteroosobowa rodzina uznała, że idealną pamiątką z Kołobrzegu będzie rodzinne zdjęcie na tle łabędzi, które znajdują się na Rondzie Kardynała Jeża visa a vis marketu "Kaufland". W tym celu zeszli z pasów i z lekka blokując ruch, udali się na sesję zdjęciową na środku ronda. Niejeden kierujący łapał się za głowę, inni trąbili. Ale to nie przeszkadzało w uwiecznieniu tak pięknego obrazka.

Innego turystę poniosła dziś fantazja po godzinie 14. Zaparkował on bowiem na Rondzie im. Stefana Lipickiego (przy ul. Waryńskiego). Kierujący nie tylko zaparkował, ale też wyszedł z pojazdu i udał się na zakupy do pobliskiego sklepu. Miał pecha, bo na to parkowanie z fantazją najechał nieoznakowany radiowóz z kołobrzeskiej drogówki. Kierujący został rozliczony mandatem.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama