Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miejskie toalety będą 100 procent droższe

Urząd Miasta poinformował dziś, że na wniosek dzierżawcy toalet miejskich z dniem 01 września 2023 roku cena za korzystanie z toalet zostanie podniesiona do wysokości 4,00 zł. Jak uzasadnia dzierżawca - cena na poziomie 2,00 zł „została ustalona kilkanaście lat wcześniej w innych okolicznościach gospodarczych. Koszt utrzymania toalet rośnie szybciej niż poziom inflacji. Najniższe wynagrodzenie wzrosło z 3010 zł w 2022 roku do 3600 zł w 2023 roku a od stycznia 2024 roku wzrośnie do kwoty 4242 zł. Ceny energii elektrycznej wzrosły z 60 gr za kwh do 2 zł a od stycznia 2024 roku wysokość wzrostu cen energii nie jest znana.”

Należy jednak zaznaczyć, że dla mieszkańców miasta Kołobrzeg, Posiadających Kołobrzeską Kartę Mieszkańca, toalety pozostają bezpłatne. A Kołobrzeg do tej pory i tak miał najniższą cenę w porównaniu do innych kurortów.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama