Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Powiat dołoży do budowy ścieżki rowerowej do Grzybowa

Powiat kołobrzeski rozstrzygnął przetarg na budowę odcinka ścieżki rowerowej, łączącej Radzikowo z Grzybowem. Wpłynęły trzy oferty, ale najniższa i tak przekraczała kwotę, która była przewidziana ana wykonanie tego zadania. - Na posiedzeniu Zarządu Powiatu podjęliśmy decyzję o dołożeniu kwoty ponad pół miliona złotych do tej inwestycji. Teraz jak najszybciej chcemy ruszyć z inwestycją, która jest wyczekiwana przez mieszkańców - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Powiat Kołobrzeski na inwestycję otrzymał dofinansowanie w wysokości 50% w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Długość odcinka drogi objętego inwestycją wynosi 1,1 kilometra. Na ścieżce powstanie także oświetlenie elektryczne.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama