Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Strażacy dziękowali za 20 tysięcy, bo nie mają nawet na taśmę...

Radni Rady Powiatu Kołobrzeskiego przeznaczyli kwotę 20 tysięcy złotych na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. Podczas sesji, za ten wydatek budżetowy radnym dziękował st. kpt. Krzysztof Azierski, zastępca komendanta powiatowego PSP w Kołobrzegu. Warto podkreślić, że kołobrzescy strażacy prowadzą akcję protestacyjną, podobną, jak ich koledzy z całego kraju. Domagają się waloryzacji wynagrodzeń o 20 procent, a także innych spraw socjalnych, których rząd do tej pory nie chce spełnić. Strażacy nie mogą strajkować, dlatego im o zrozumienie rządu walczy się trudniej.

Kwota 20 tysięcy złotych nie jest przeznaczona na podwyżki dla strażaków. Zostaną za nią kupione niezbędne środki do prowadzenia działań ustawowych kołobrzeskich strażaków. Strażacy nie mówią o tym otwarcie, ale sytuacja jest trudna w całym kraju. Zamiast od rządu, tym razem wsparcie idzie od samorządu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama