Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bańkowska o PiS: Doprowadził Polskę do ruiny [wideo]

Na dziedzińcu kołobrzeskiego ratusza z dziennikarzami spotkali się kandydaci Platformy Obywatelskiej do parlamentu. Jest już oficjalną informacją, o której pisaliśmy (zobacz), że do parlamentu startuje Marek Hok oraz Anna Bańkowska, a Janusz Gromek jest kandydatem do Senatu. - PiS doprowadził Polskę do ruiny, dlatego tak bardzo ważne jest, aby 15 października wszyscy, którzy ukończyli 18 lat, poszli do urn i wrzucili kartę wyborczą - mówiła Anna Bańkowska, która postulowała rozliczenie funkcjonariuszy PiS z ostatnich 8 lat rządów. Wtórował jej obecny poseł, Marek Hok, który oskarżał Piś o zniszczenie polskiej gospodarki, edukacji czy służby zdrowia, ale także polskich sądów. - Musimy to zmienić - apelował Hok.

Z kolei senator Janusz Gromek suchej nitki nie zostawił na pytaniach referendalnych. - Jakie tam są bzdetne pytania. To uraża godności przedszkolaków. To jest tak niezrozumiałe, tak głupie, że to się w głowie nie mieści - mówił o referendum Janusz Gromek, wskazując jednocześnie, że trwają ustalenia, jak zgodnie z prawem zrobić, żeby obywatele mogli bojkotować to referendum. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama