Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest decyzja Bejnarowicza w sprawie podania Tuska do sądu

W poniedziałek pisaliśmy o zdawkowym wspomnieniu wynagrodzenia Macieja Bejnarowicza, szefa Klubu PiS w Radzie Miasta Kołobrzeg i dyrektora Sanatorium MSWiA w Kołobrzegu (przeczytaj). "Ale macie też tutaj u siebie, swoich. Pan Maciej Bejnarowicz, skromniutki, szef klubu radnych PiS w Kołobrzegu. No niewiele, ponad ćwierć miliona, ale udało mu się zatrudnić żonę na stanowisku dyrektorskim" - mówił lider PO w koszalińskim amfiteatrze. Tymczasem Maciej Bejnarowicz zapowiedział rozważenie podania Donalda Tuska do sądu (zobacz).

Znamy już decyzję lidera Klubu PiS w Radzie Miasta Kołobrzeg. "Po analizie mogę tylko żałować, że nie mogę pozwać Tuska w trybie wyborczym co bez wątpienia bym uczynił. W normalnym trybie, proces będzie trwał długo albo bardzo długo. W tej sytuacji podjąłem decyzję, że nie będę sobie brudził rąk tym błotem, w którym babrze się Platforma" - pisze Maciej Bejnarowicz.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama