Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wyjątkowe zajęcia dla niepełnosprawnych w Łuczniczce [wideo]

Na obiektach hali Łuczniczka odbywają się zajęcia dla osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu "Gotowi na START 23/26" Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych "Start", finansowanego z PFRON. Projekt zaplanowano na 3 lata, a zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek od 16 do 18. We wtorek prezydent Anna Mieczkowska oraz starosta Tomasz Tamborski wspólnie dołożyli cegiełkę do tej zajęć. Zakupione zostaną  dwa zestawy do gry w boccię, znanej też jako gra w bule. Koszt takiego zestawu to około 2500 zł. Marcin Racinowski serdecznie zaprasza wszystkie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do wspólnych zajęć.

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama