Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ograniczenia na ścieżce wzdłuż ul. Bałtyckiej

Nasi czytelnicy nadesłali nam zdjęcie ze ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Bałtyckiej. Wstawiono tam ograniczenia dla rowerzystów, podobne, jak te, które znamy ze skrzyżowania ze ścieżki rowerowej wzdłuż ul. 6 Dywizji Piechoty i wjazdy na Osiedle Europejskie. W sieci pojawiło się sporo krytyki na ten temat. Jak poinformował nas Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, ograniczenia te pojawiły się w związku ze skargami m.in. kierowców autobusów, którzy wskazywali, że kierujący jednośladami wjeżdżają prosto pod koła pojazdów, nie zatrzymując się i nie upewniając, że mogą bezpiecznie przejechać.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama