Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowy dyrektor Centrum Usług Społecznych

Od 29.08.2023 r. Centrum Usług Społecznych (dawniej MOPS) ma nowego dyrektora. Konkurs na to stanowisko wygrał pan Andrzej Libera, zastępując odchodzącą na emeryturę panią Beatę Augustyn.

Pan Andrzej Libera od lat jest związany zawodowo z tematyką spraw społecznych. Pełnił między innymi funkcję sekretarza Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności czy głównego specjalisty w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Kołobrzeg. Jest także wieloletnim społecznym działaczem Polskiego Czerwonego Krzyża, a także Honorowym Dawcą Krwi odznaczonym złotą odznaką I stopnia z tytułem Zasłużony dla Zdrowia Narodu.

Centrum Usług Społecznych powstało w miejsce dotychczas działającego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, by w sposób kompleksowy i skoordynowany realizować politykę społeczną miasta.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama