Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miasto rusza z remontem swojego odcinka Jedności Narodowej

Wczoraj informowaliśmy o podpisanej umowie na remont ulicy Jedności Narodowej od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ulicą Wylotową. Za ten odcinek odpowiada starostwo. Dziś informujemy o remoncie odcinka należącego do miasta. Wykonawca przystępuje do realizacji robót budowlanych na ul. Jedności Narodowej w Kołobrzegu. W dniu 5 września zostanie wprowadzony I etap tymczasowej organizacji ruchu. Obejmuje on odcinek między skrzyżowaniami od ul. Wylotowej do ul. Sobieskiego. Ulica będzie zamknięta dla ruchu. Objazd zamkniętego odcinka możliwy będzie ulicami Próżną oraz Wierzbową. Ulica Wylotowa oraz Jana III Sobieskiego pozostają przejezdne.

Za utrudnienia magistrat przeprasza.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama