Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W piątek rusza targowisko na Trzebiatowskiej

Już jutro 1 września, o godzinie 5:00 rano, nastąpi otwarcie wyremontowanego targowiska zlokalizowanego przy ul. Trzebiatowskiej. Całkowity remont inwestycji pochłonął kwotę 8,3 miliona złotych. Prace modernizacyjne rozpoczęły się w listopadzie 2022 roku, planowano zakończenie ich w maju tego roku. Niestety nie udało się dotrzymać pierwotnego terminu. Ostatecznie, handlarze na bazarze przy ul. Trzebiatowskiej powrócą w ten piątek. Jak dowiedzieliśmy się dziś zarządzający targowiskiem Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska zawarł aż 114 umów na wynajem ponad 200 miejsc handlowych. Osoby, które nie posiadają stałych umów, również będą miały możliwość handlowania na tym targowisku, w takim przypadku obowiązuje opłata targowa.

Planuje się, że na terenie targowiska ostatecznie zostanie postawionych łącznie 35 pawilonów handlowych. Pierwsza partia, składająca się z kilkunastu pawilonów, będzie gotowa do użytku już 4 września. Pozostałe pawilony zostaną zamontowane w ciągu kolejnych tygodni.

Należy podkreślić, że od teraz zakupy na tym targowisku będą możliwe przez cały tydzień, z wyjątkiem niedzieli, w godzinach od 6:00 do 17:00. Niemniej jednak tradycyjne dni targowe:  wtorek i piątek, wciąż będą obowiązywały, a w tych dniach spodziewany jest większy ruch handlowy.

Dziś na targowisku trwały ostatnie prace kosmetyczne przed jutrzejszym pierwszym otwarciem bramy.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama