Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Hoc blisko prezesa podczas ogłaszania jedynek

Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło wreszcie lokomotywy swoich list wyborczych w nadchodzących wyborach. Prezes partii, Jarosław Kaczyński, zaprezentował je w siedzibie PiS, w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej. Tuż za plecami Jarosława Kaczyńskiego stanął kołobrzeski parlamentarzysta partii rządzącej - Czesław Hoc. W czasach, gdy prezes był w lepszej kondycji fizycznej, często można było zobaczyć, jak panowie spędzają wolny weekend w naszym regionie. Teraz, po raz kolejny, Czesław Hoc został ogłoszony jako jedynka w okręgu nr 40. Bycie jedynką, to także bycie lokomotywą wyborczą, której celem jest zdobycie jak największej ilości głosów. W poprzedniej kampanii wyborczej Hoc także był jedynką, ale funkcję lokomotywy oceniano wówczas krytycznie. Jak będzie podczas tych wyborów przekonamy się już wkrótce.

Fot. Facebook Prawa i Sprawiedliwości

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama