Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trwają zmiany w Sali Koncertowej ratusza miejskiego

Jak już pisaliśmy, w urzędzie miasta trwają zmiany. Duża sala konferencyjna zamieniana jest w nowe pomieszczenia dla urzędników (przeczytaj). Nie będzie tam już obradować Rada Miasta Kołobrzeg. Radni przeniosą się we wrześniu do Sali Koncertowej ratusza, zwanej przed wojną Salą Wielką. Tam będą odbywać się obrady, ale sala zostanie do tego przystosowana. Przede wszystkim, stoły radnych zostaną ustawione na stałe. Do stołów podłączony będzie system głosowania oraz komputery. Sala będzie zradiofonizowana. Na ścianach pojawią się monitory wyświetlające wyniki głosowania. Trafi tam także system do transmisji obrad i kamery. Zgodnie z nowymi przepisami, obrady rady gminy, które nie są transmitowane, są nieważne.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama