Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ruszyła zbiórka dla pogorzelców z Dworcowej

Po wczorajszym wybuchu gazu na ulicy Dworcowej ucierpiały 3 mieszkania, eksplozja zniszczyła wiele sprzętu inne rzeczy strawił ogień. Dlatego ruszyła zbiórka, organizuje ją grupa "PomagaMY KOŁOBRZEG" 

Jak pisze organizatorka - Zaczynamy od zbiórki ŻYWNOŚCI a o kolejnych potrzebnych rzeczach/artykułach będę informować na bieżąco. Jeżeli chcesz pomóc zapraszam do kontaktu na fb https://www.facebook.com/sandra.kielnik.kaluzna/ lub tel. 663993384. Mieszkańcy Kołobrzegu i okolic pomagali już niejednokrotnie. Mam nadzieję, że i tym razem Nam się uda.
Nie jest ważne ile artykułów przekażesz - może być jedno przykładowe opakowanie makaronu- liczy się gest. 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama