Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gdzie zniknęły przycupki? Znamy odpowiedź

Przycupki pojawiły się na kołobrzeskich ulicach w listopadzie 2019 roku, miejsca zostały wybrane po konsultacji z kołobrzeskimi seniorami. Zamontowanych jest łącznie 6 sztuk. 2 znajdują się przy targowisku 4 dotychczas można było spotkać przy Jana Pawła II. Ale te 4 zniknęły. Zapytaliśmy w magistracie co się z nimi stało. Rzecznik prasowy prezydent Michał Kujaczyński powiedział naszej redakcji, że zostały one zdemontowane, odświeżone i znalazły zastosowanie w nowych 4 lokalizacjach. Znajdują się one przy przystankach Komunikacji Miejskiej przy których nie ma wiat i ławek tj. Janiska, Kasprowicza i ulica Świętego Wojciecha.

Na zdjęciu zamontowany już przycupek na Janiskach.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama