Wigilia dla Samotnych - dla starszych, samotnych oraz w trudnej sytuacji życiowej mieszkańców Kołobrzegu odbędzie się 24 grudnia o godzinie 15:00 w Hali Milenium. W tym roku odbędzie się WYŁĄCZNIE w wersji stacjonarnej.
Wsparcia podczas wydarzenia udzieli Szkoła Podstawowa nr 7 oraz Bar Bajewo. Spotkania Wolontariuszy rozpoczną w środę 8 listopada i potrwają one do samej Wigilii (informacje pojawią się na plakacie promującym wolontariat). Listę potrzeb również zostanie opublikowana bliżej pierwszego spotkania Wolontariuszy.
UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.
Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.