Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Remonty po kołobrzesku, zakaz wjazdu postawiono w środku dnia

Jak już was informowaliśmy kilka dni temu, w środę czyli dziś wprowadzono tymczasową organizację ruchu na ulicy Łopuskiego. Tyle, że zamiast znaki ustawić wieczorem lub w nocy i odsłonić je rano zrobiono to dopiero w środę po godzinie 12. Wszystko przez inwestycję prowadzoną przez magistrat polegającą na budowie ciągu pieszo rowerowego, który pojawi się na moście nad Kanałem Drzewnym.  Niestety nikt tego znaków nie respektuje, a kierowcy jeżdżą na pamięć.

Przypominamy raz jeszcze wszystkim kierującym. W związku z tą inwestycją konieczne było zamknięcie jednego pasa ruchu ul. Łopuskiego w kierunku szpitala. Dlatego chcąc ul. Łopuskiego dojechać do ul. Jedności Narodowej będziemy musieli skorzystać z objazdu ul. Zygmuntowską oraz Solną. Dla pojazdów jadących od strony ul. Jedności Narodowej w kierunku centrum ruch zostanie zachowany.

Piesi poruszać się będą chodnikiem zlokalizowanym po drugiej stronie jezdni. Autobusy Komunikacji Miejskiej będą przekierowane na objazd ul. Zygmuntowską, Solną oraz ul. Śliwińskiego gdzie zorganizowany będzie tymczasowy przystanek autobusowy. Inwestycja powinna planowo zakończyć się pod koniec stycznia 2024 r. W załączeniu mapka z organizacją ruchu.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama