Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Górny pokład molo zostanie wyremontowany

Za trzecim podejściem się udało, w końcu znalazła się firma, która wykona remont górnego pokładu molo. Koszt inwestycji to 200 tysięcy złotych. Pierwotnie wymieniona miała zostać całość pokładu, ale koszty okazały się zbyt duże. Jak czytamy w ogłoszeniu chodzi o : Hydroizolację poszycia górnego pokładu głowicy molo. Zakres prac obejmuje wykonanie wodoszczelnej posadzki na bazie alifatycznej żywicy poliuretanowej w obszarze górnego pokładu głowicy molo (powierzchnia ok 320 m2). Należy również wziąć pod uwagę ewentualny demontaż balustrad aby wykonać hydroizolacją również pod stopami słupków balustrady. Wszelkie prace demontażowe przy balustradzie będą wymagały późniejszego zabezpieczenia antykorozyjnego elementów balustrady. Termin zakończenia prac to koniec października tego roku.

Jak informuje MOSiR mogą występować pewne utrudnienia w dostępie do dolnego pokładu gdzie znajduje się kawiarnia, oraz całkowity dostęp do górnego pokładu. Klienci przy wejściu na molo uzyskają stosowną informację w kasie.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama