Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sklepy "Pod dachami" przechodzą do historii

Opisujemy regularnie, jak zmienia się miejski krajobraz, jeśli idzie o zabudowę z okresu Polski ludowej. Jest on doskonale znany zwłaszcza starszemu pokoleniu, które podchodzi do niej sentymentalnie. Nowi właściciele nieruchomości widzą ich inne przeznaczenie. Dotyczy to zarówno strefy uzdrowiskowej, jak i innych obszarów naszego miasta.

Tym razem zmienia się przeznaczenie działki przy ulicy Łopuskiego przy skrzyżowaniu z Unii Lubelskiej. Trwa tam rozbiórka dawnych sklepów, nazywanych powszechnie "Pod dachami", gdzie dawniej można było nabyć ubrania, mięso, a w kiosku zaopatrzyć się w ciekawe materiały, gdzie indziej niedostępne. Teraz, na tym miejscu powstaną mieszkania.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama