Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

8 grudnia 2023    |    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
8 grudnia 2023    
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Boiska do gry w siatkę na piasku w mieście? Tak! [wideo]

W starostwie podpisano dziś umowę na remont parkingu przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej które znajduje się na ulicy Mazowieckiej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że oprócz wybudowania 56 miejsc parkingowych zostaną również wybudowane dwa boiska do do piłki plażowej. Stanowiska postojowe i dwa boiska zostaną wyposażone w oświetlenie oraz odwodnienie w postaci kanalizacji deszczowej. Aby piłki za daleko nie wypadały zamontowane zostanę piłkochwyty na wysokości 6 metrów z trzech stron boiska.

Będzie też bramka na boisko oraz odcinek drogi dla pieszych. Wykonawca podpisał dziś umowę i wejdzie na plac budowy już w ten piątek. Prace mają potrwać tylko 3 miesiące. Koszt inwestycji wynosi 1.124.559,28 złotych i w całości pochodzi z budżetu powiatu.

Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama