Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trwają prace wykończeniowe na Zdrojowej, powstało też rondo

Remontowana ulica Zdrojowa przechodzi ostatnią kosmetykę. Nadal nasadzana jest zieleń, oraz trwa malowanie pasów oraz linii na jezdni. Co ciekawe rondo, które miało pierwotnie wyglądać inaczej jest obecnie wymalowane. Sporym wyzwaniem dla posiadaczy pojazdów będzie wyjazd z ich garaży ponieważ będą oni od razu wjeżdżać na rondo co widać na zdjęciu. Zniknęły też zatoki autobusowe przy "Medyku" wymalowane zostały specjalne pasy wyznaczające zatrzymanie autobusów.

Proces malowania powinien potrwać do dwóch tygodni, następnie przeprowadzone zostaną odbiory inwestycji. Wszystko wskazuje na to, że najpóźniej w połowie października droga będzie już całkowicie przejezdna.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama