Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

To koniec kultowego baru mlecznego i sklepu "Nocny"

Niejednej osobie zakręci się łza. Popularny bar mleczny na "Ogrodach" wraz ze sklepem spożywczym zwanym pieszczotliwie przez koneserów "Nocnym" przeszyły właśnie do historii. Poniedziałek był ostatnim dniem funkcjonowania obu miejsc. Klienci są rozczarowani, za grosze można tu było zjeść domowe zupy, pierogi, naleśniki i tradycyjne zestawy obiadowe. Inni żałują, bo nie zjedzą tu już leniwych, ani zupy pomidorowej. Była to prawdziwa domowa, polska kuchnia w przystępnych cenach. Z  oferty korzystali zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Oba miejsca należały do tego samego właściciela.

Udało nam się z nim chwilę porozmawiać. Po ponad 25 latach zakończyła się pewna epoka. Obecny właściciel budynku, czyli dawna Wojskowa Agencja Mieszkaniowa wypowiedziała umowę na oba lokale. Gdy zapytaliśmy w Szczecinie o całą sytuację, pani z wydziału nieruchomości nie potrafiła nam jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak się stało. Wysłaliśmy więc zapytanie drogą mailową, ale do chwili publikacji tego artykułu nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Nieoficjalnie usłyszeliśmy, że miejsce to ma zostać wyremontowane i wynajęte firmie, która chce otworzyć tam gabinety lekarskie i praktykę lekarza rodzinnego.

Spotkani dziś mieszkańcy cieszyli się z powodu zamknięcia "Nocnego". Mówili, że skończy się przesiadywanie nietrzeźwych oraz bijatyki.

Do sprawy jeszcze wrócimy.

 

 

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama