Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Padło kolejne drzewo w Parku Dąbrowskiego

Niedawno można było przeczytać informację o planach na rewitalizację Parku 3 Dywizji Piechoty. Coś gdzieś się zmienia, ale trudno zapomnieć o regularnych zniszczeniach w Parku Fredry. Dziś dla odmiany ostatni upadek jednego z drzew w zabytkowym Parku Dąbrowskiego. Ten park od innych różni to, że drzew nie ma tam dużo, zwłaszcza wokół stawku, który stanowi relikt dawnej fosy. Gdy więc dochodzi do powalenia drzewa, to jest to poważne zagrożenie dla tego miejsca, gdyż ono też zaczyna wymagać rewitalizacji. Drzewa są uszkodzone, korzenie wystają z gruntu, osłabiając poszczególne egzemplarze drzew. Za kilkanaście lat będzie problem, bo będzie trzeba rozważyć sens ochrony tego miejsca. A co na to służby konserwatorskie?

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama