Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

I stał się wyborczy cud... Biuro paszportowe otworzą za 47 godzin

- Mogę potwierdzić, w piątek rano Biuro Paszportowe przy ul. Grottgera będzie otwarte - mówi oficjalnie starosta Tomasz Tamborski. Informacja była znana już od wczoraj i nieoficjalnie było wiadomo, że w kampanii wyborczej politycy PiS zdobyli się na gest i biuro ruszy. My pytaliśmy o to od kilku miesięcy (zobacz), gdyż otwarcie biura obiecywał starosta Tamborski. Jemu obiecał to sekretarz stanu MSWiA, Paweł Szefernaker. Ponad rok temu biuro powstało (przeczytaj), wydano na to pieniądze z budżetu powiatu. Pomieszczenie stało puste, gdyż zarówno pracownicy, oprogramowanie jak i załatwianie procedur leży po stronie urzędu wojewódzkiego. Zmieni się to dopiero teraz, na 9 dni przed wyborami.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama