Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Śpiewająca przy molo z wyrokiem sądu

Śpiewać można, ale bez głośników. Tak najkrócej da się opisać sprawę w kołobrzeskim sądzie. Straż miejska domagała się 5 tys. zł grzywny od Agnieszki K., która od pięciu lat występuje przed wejściem na molo w Kołobrzegu. O sprawie poinformowaliśmy was jako pierwsi (przeczytaj). Dziś w kołobrzeskim Sądzie Rejonowym zapadł wyrok w sprawie niepełnosprawnej wokalistki. Sąd orzekł, że wina pani Agnieszki nie budzi wątpliwości. Sędzia ukarał kobietę grzywną w wysokości trzech tysięcy złotych (dwa tysiące mniej niż wnioskowała Straż Miejska) oraz pokrycie kosztów sądowych. Kodeks wykroczeń nie przewiduje umorzenia sprawy z powodu niskiej szkodliwości czynu. W ocenie sądu nie ma także podstaw do odstąpienia od wymierzenia kary, bo obwiniona zdawała sobie dobrze sprawę, że popełnia wykroczenie. 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama